Hürriyet Mahallesi Manolya Sokak No 23 / A Kağıthane İstanbul
0212 251 11 22
0532 354 55 71

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dekorasyon denildiğinde mekanların iç ve dış görüntüsünü içeren malzeme kullanımı ve ürünlerle estetik ve modernizasyonun sağlanması akla gelir.

İç mekanlarda ofis, bina içi, ev dekorasyonu, iş yeri dekorasyonu vb. akla gelir.

Dış dekorasyon bina bahçeleri, havuz kenarları, teras ve kış bahçesi , bina girişleri vb. yerlerin modern ve estetik çizgilerle birleştirilmesi anlamındadır.

İç dekorasyonda kapı, pencere, bina bölümlerinde kullanılacak aksesuar niteliği taşıyan ürünler, duşa kabinler, aynalar, duvar panoları, iç mekanlarda kullanılan mobilya ve aksesuarlar, bölmeler , aydınlatmalar gibi bir çok ayrıntı bulunmaktadır.

Yine binaların merdiven korkulukları, ana kapıları da bunlar arasına katılabilir.

Dış dekorasyonda bina ve diğer mekanların dışardan görünüşlerini modern ve estetik çizgilere taşımak için bina girişlerinde kullanılan korkuluklar, bina ana kapıları, pencereler, vitrin dizaynları, bahçe dizaynları, havuz kenarlarında kullanılan korkuluklar, kış bahçeleri gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır.

Dekorasyon mekanların değerini artırdığı gibi kullanım amacına uygun olarak tasarlandığında modern ve zarif tasarımlarla görsel açıdan da mekanlarımıza değer katmaktadır.

Bizlere www.lavindekorasyon.com internet adresimizden ve 212 296 2618/5333248472 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.