Hürriyet Mahallesi Manolya Sokak No 23 / A Kağıthane İstanbul
0212 251 11 22
0532 354 55 71

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Paslanmaz metal ürünler adından da anlaşılacağı gibi pas tutmayan  ürünlerdir.

Hijyenik,  dayanıklı ve uzun amaçlı kullanımlarda ekonomiktirler.

Ofis, işyeri, tavan, kolon kaplama, mutfak banyo vb. özel alanlarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz dekorasyon ürünleri estetik açısından da tercih sebebidir.

Mekanın ve kişinin özel isteklerine göre tasarlanabilen oldukça fazla renk ve desen seçeneğine sahip paslanmaz dekorasyon ürünleri mimar ve tasarımcılarımızın özenli çalışmalarından sonra üretim ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve montaj ekibimizle birlikte montajı yapılarak kullanıma sunulmaktadır.

Özellikle mimaride insan sağlığı estetik görüntü uzun kullanım süreleriyle tercih edilen paslanmaz dekorasyon ürünleri şıklığın ve kalitenin de simgesi durumundadır.

Lavin dekorasyon olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına tasarımdan üretime ve montaj aşamasına kadar her safhada uygun fiyat ve kaliteli hizmet adına gereken her türlü araştırma ekip ekipmanlarımızla mimarlarımız , üretim elemanlarımız ve montaj kadromuzla yönetimimizin de desteğini alarak yenilikçi estetik, modern çizgilerde ve müşteriye özel tasarım ürünleriyle de hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Bizlere www.lavindekorasyon.com internet adresimizden ve 212 296 2618/5333248472 nolu telefonlarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.