Hürriyet Mahallesi Manolya Sokak No 23 / A Kağıthane İstanbul
0212 251 11 22
0532 354 55 71

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Salonlarımızın nadide ve vazgeçilmez parçası olan aynalar her zaman olduğu gibi bugünde şıklık ve zerafetiyle bir numara olmaya devam etmektedir.

İç mekan tasarımcılarının mekanları tasarlarken mutlaka tercih ettikleri salonlara estetik bir hava katan salon aynaları değişik renk ve şekillerde üretilmektedir.

Müşterilerin zevkine uygun model ve tasarımlar başarili tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmakta üretim ekibimiz tarafından üretimi yapılmakta ve üstün beceriye sahip montaj ekibimiz tarafından mekanlara uygulanmaktadır.

Bir çok desen model ve renk seçeneğine sahip salon aynaları özel tasarım fikirlerinize göre şekillenmekte ve mekanlarınıza en uygun hale gelmektedir.

Lavin dekorasyon olarak sizlerle ilk tanıştığımız andan itibaren fikirlerinize ve önerilerinize uygun modelleri tasarlayıp üretimden montaja kadar her aşamasında deneyimli kadrolarımızla en kaliteli işçilik ve estetik bir çalışma içerisinde işimizi tamamlarız.

Kullanmış olduğumuz malzemenin kalitesinden ve işçiliğinden asla ödün vermeyen lavin dekorasyon sektörün öncü firmaları arasındaki yerini verdiği hizmetin kalitesiyle sağlamıştır.

Başarılarımıza yenilerini eklemek mutlu müşterilerle yolumuza devam etmek yegane hedefimizdir.

Lavin dekorasyon’a www.lavindekorasyon.com ve 212 296 2618/5333248472 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim……